Fotopark Krokodýl - Šikland

Šikland je komplex 4 zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Ve Zvoli nad Pernštejnem se nachází největší areál Šiklův mlýn, známý jako westernové městečko a Motosport military off-road areál. V Dolní Rožínce pak strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl.

Fotopark Krokodýl
Fotopark Krokodýl je unikátní zábavní areál, který vás zavede do pohádek, historie i na nejznámější místa světa. Originální kombinace 2D obrazu doplněna o 3D prvky vytváří dokonalou iluzi místa, a vy tak máte možnost vytvořit si atraktivní fotografie. Podívejte se, jaká fotomísta jsme pro vás připravili. Ve Fotoparku máte také možnost seznámit se s aligátory kajmany brýlovými, které si můžete prohlédnout a vyfotit.

 Šiklův mlýn
Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v České republice pro odpočinek i aktivní zábavu pro celou rodinu uprostřed překrásné přírody Vysočiny. V areálu naleznete westernové městečko s celodenním programem, aquapark, zoopark, offroad areál a spoustu dalších atrakcí.

Offroad areál
Příznivci military stylu
 se vyřádí při jízdě v bojovém vozidle pěchoty nebo ve vlastním voze či motorce. Pravidelně se na offroadové dráze konají mistrovské závody nebo srazy a můžete uspořádat i svoji vlastní akci. K dalším službám patří discgolf, který je v provozu v letní sezóně nebo na objednávku.

Strašidelný zámek draxmoor
Budova historické sýpky ze 17. století je proměněná na stylový strašidelný zámek. Čekají na Vás tři rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickou expozicí. Na nádvoří si pakodpočinete u občerstvení a vaše děti se vyřádí na skákacím hradě