Hotel Vír

Hotel Vír se nachází v malebném údolí na břehu řeky Svratky v obci Vír. Leží 8 km od Bystřice nad Pernštejnem. Báječnou dovolenou si zde užijí individuální turisté i skupiny, sportovci i požitkáři, rodiny s dětmi i senioři.
Hotel prošel v roce 2014 kompletní rekonstrukcí a nabízí moderní ubytování ve 23 pokojích (16 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové apartmány, 3 dvoulůžkové apartmány a VIP apartmán). K dispozici je celkem 52 pevných lůžek a 8 přistýlek.
Pro Váš komfort je každý pokoj vybaven televizí a koupelnou se sprchovým koutem a WC. K aktivní i pasivní relaxaci slouží v hotelu infrasauna, fitness, ping-pong, šipky a masáže. V roce 2017 nabízíme novinku – laserovou střelnici pro malé i velké.
Rodinám s dětmi nabízíme vnitřní dětský koutek, venkovní hřiště s prolézačkami, skluzavkou a trampolínou. Po dohodě zajistíme i hlídání.
K pohodovému trávení volného času patří i dobrá kuchyně. V hotelu je k dispozici restaurace, kde nabízíme vynikající jídla z čerstvých surovin. V létě lze posedět na letní terase s krásným výhledem na řeku Svratku a okolní kopce. Pro milovníky sladkého (ale nejen pro ně) je otevřená cukrárna, kde je možné si vychutnat kávu, zákusky, zmrzlinu a jiné dobroty.
Hotel je vhodný i pro pořádání firemních akcí, školení a zasedání, kdy je možné využít salonek s plátnem, ozvučením a dataprojektorem.
Samozřejmostí je bezplatné wi-fi připojení a parkoviště před hotelem.

Více informací na: www.hotelvir.cz.

Ceník:

 

typ pokoje/
měsíce

dvoulůžkový pokoj
1 osoba

dvoulůžkový pokoj

apartmán pro 2 osoby s rozkládací sedačkou

apartmán pro 4 osoby

VIP pokoj

přistýlka

květen
červen
červenec
srpen
září

1300 Kč

1500 Kč

2500 Kč

3000 Kč

3500 Kč

700 Kč

leden
únor
březen
duben
říjen
listopad
prosinec

1100 Kč

1300 Kč

2300 Kč

2800 Kč

3300 Kč

700 Kč

Ceny jsou včetně snídaně, parkování, wi-fi připojení, využití trezoru v recepci, ubytovacího a rekreačního poplatku.

Dětská postýlka: 200 Kč (včetně lůžkovin a nočníku)
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu: zdarma
Ubytování na 5 a více nocí: sleva 15%
Polopenze: večeře 150 Kč/dospělý, 80 Kč/dítě
Pes na pokoji (do 10 kg): 300 Kč