Chalupa v Korouhvici

Vítejte na stránkách rodinného ubytování v Korouhvici u Vírské přehrady na Vysočině. Rádi Vám nabídneme celoročně pobyt uprostřed panenské přírody v oáze klidu. K dispozici jsou 4 pokoje s celkovou kapacitou 10 lůžek a jedna dětská postýlka. Možný pobyt zvířecích mazlíčků. Ideální dovolená - výlety na kole, houbaření, turistika, v zimě lyžování - lyžařské vleky v blízkém okolí, pro děti sáňkování a bobování u domu. K dispozici je uzavřená zahrada s pískovištěm pro děti, dětský bazének, hračky, bazén, posezení s přístřeškem, pingpongový stůl, bad minton, gril,...

Popis objektu:
První patro

V prvním patře najdete celkem dva pokoje, koupelnu s vanou a se záchodem. Všechny místnosti jsou propojené společnou chodbou, ze které vede schodiště do přízemí.
První pokoj v podkrovní je ve tvaru L. Nachází se v něm skříně, dvě dvojlůžka a dětská postýlka. K dispozici je také sedací souprava s konferenčním stolkem.
Vedle tohoto pokoje, naproti schodišti, naleznete další pokoj s čalouněnou manželskou postelí, skříní, sedací soupravou 2+1 a konferenčním stolkem.

Přízemí
V přízemí se nachází kuchyň, která je připravena pro stolování 10-ti lidí.
Je vybavena elektrickým sporákem se čtyřmi plotýnkami, myčkou na nádobí, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, ledničkou a další standardní výbavou jako je např. nádobí, příbory, hrnce, šlehač,...
Kuchyň slouží zároveň jako společenská místnost. Je vybavena TV, satelitem a DVD přehrávačem.
Vedle kuchyně se nachází dvojlůžkový pokoj vybavený konferenčním stolkem s rohovou sedací soupravou a skříní.
Další pokoj přístupný z chodby je také dvojlůžkový, obsahuje menší stolek se dvěmi křesly a skříň.
Na chodbě je dostupné samostatné WC a samostatná koupelna se sprchovým koutem a pračkou.
Všechny místnosti jsou opět propojeny chodbou, ze které se dostanete ven, do prvního patra a do suterénu.

Suterén
V suterénu se nachází společenská místnost s velkým stolem a deseti místy k sezení. V případě potřeby jsou součástí malá kamínka k přitápění.

Zahrada
Před domem je uzavřená oplocená zahrada s pískovištěm, dětským bazénkem (vhodné pro malé děti), v létě posezení - lavice se stolem, nafukovací bazén, gril s možností uzení.

Zobrazit kalendář akcí