Off-road areál - Šikland

Šikland je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Ve Zvoli nad Pernštejnem se nachází největší areál Šiklův mlýn, známý jako westernové městečko a Motosport military off-road areál. V Dolní Rožínce pak strašidelný zámek Draxmoor.

Strašidelný zámek Draxmoor
Budova historické sýpky ze 17. století je proměněná na stylový strašidelný zámek. Čekají na Vás tři rozsáhlá patra se strašidelně-fantastickou expozicí, 3D kino, strašidelný výtah a zcela nové zámecké nádvoří s pohádkovými domečky na kuřích nožkách, soškami pohádkových postaviček a skákacím hradem. Na nádvoří si pak odpočinete u občerstvení a vaše děti se vyřádí na skákacím hradě. 

Šiklův mlýn
Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v České republice pro odpočinek i aktivní zábavu pro celou rodinu uprostřed překrásné přírody Vysočiny. V areálu naleznete westernové městečko s celodenním programem, akční divadla, aquapark, zoopark, offroad areál a spoustu dalších atrakcí.

Offroad areál
Příznivci military stylu se vyřádí při jízdě v bojovém vozidle pěchoty nebo ve vlastním voze či motorce. Pravidelně se na offroadové dráze konají mistrovské závody nebo srazy a můžete uspořádat i svoji vlastní akci. K dalším službám patří discgolf, který je v provozu v letní sezóně nebo na objednávku.

Zobrazit kalendář akcí