Penzion Zubr

Nově zrekonstruovaný Penzion Zubr se nachází v kraji Vysočina, v obci Ujčov, v malebném údolí na břehu řeky Svratky, nedaleko hradu Pernštejn a Vírské přehrady. Okres Žďár nad Sázavou. V našem penzionu zajišťujeme soukromé a firemní a soukromé akce, svatby, oslavy, prezentace, rauty apod. Salonek lze oddělit s kapacitou až 40 míst a je vybavený videoprojekcí a ozvučením. V areálu penzionu je venkovní bazén, nekuřácká restaurace se salonkem, terasou a grilem. V oploceném areálu penzionu je garáž pro uskladnění kol, lyží a lodí, travnatá plocha, kterou lze využít jako hřiště pro děti (je zde pískoviště a houpací lavička), cvičení aerobiku, jógy atd. V obci je fotbalové hřiště s kvalitním trávníkem, tenisový kurt s antukou a malé dětské hřiště.

Popis pokojů:

  • 13 nově zrekonstruovaných pokojů s novým sociálním zařízením TV, internetem a WIFI,
  • ubytovací kapacita 39 pevných lůžek a 22 přistýlek (1 pokoj dvoulůžkový, 2 pokoje dvojlůžkové s dvěma přistýlkami, 8 pokojů třílůžkových s dvěma přistýlkami, 1 pokoj třílůžkový v bezbariérovém provedení s dvěma přistýlkami, 1 pokoj šestilůžkový),

Stravování:
Našim hostům nabízíme v rámci ubytování kompletní stravování formou polopenze nebo plné penze za zvýhodněných finančních podmínek. Naše domácí kuchyně je výhradně zaměřená na využití čerstvých surovin z Vysočiny a blízkého okolí. Čerstvé ryby jsou dodávány místními rybářskými sádkami přímo v Ujčově. Pořádáme i různé akce jako grilování  masa, krkovice, ryb, selat, jehňat atd. Pořádáme zvěřinové hody, zabíjačky, staročeské hody, grilování, rauty apod. Jakoukoli gastronomickou akci pro Vás uspořádáme i na objednávku. 
Aktuální ceník jídel najdete na www.facebook/penzion zubr.

Popis okolí:
Vesnička Ujčov je v kopcovité krajině, 3 km od hradu Pernštejn, obklopena lesy a přírodou. Přímo kolem penzionu protéká řeka Svratka plná pstruhů. Okolí je protkané sítí cyklotras a stezek. V zimní sezóně je zde možnost lyžování. Nedaleko jsou lyžařské vleky a upravované běžecké trasy. V letních měsících jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, pěší turistiku, koupání, houbaření, rybaření, tenis a další sportovní aktivity.
Ubytování vysočina to je ta pravá relaxace a odpočinek.

Ceník ubytování
Dospělá osoba 550,- Kč /1 osoba /1 noc se snídaní
                                670,- Kč/ 1 osoba/ polopenze 
                                790,- Kč/ 1 osoba/ plná penze 
Dítě do 12 let  sleva 100 kč za noc. 
Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. 
V ceně ubytování je snídaně. Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko.

Aktuální ceny a obsazenost:
http://www.penzion-zubr.cz/cs/rezervace-on-line

Další informace:
Domácí zvířata:
Ubytování se psem je možné za cenu 100,- Kč/1 noc.

Čas nástupu na ubytování a uvolnění pokoje v den odjezdu
Pokoje jsou pro Vás připraveny od 14:00 hod. Ubytovat se můžete do 18:00 hod. Předat pokoj v den odjezdu prosíme nejpozději do 10:00 hod. Změnu těchto časů je nutno předem dohodnout telefonicky, nebo e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Silvestrovské a vánoční pobyty:

  • ceny Vám zašleme na požádání.

Školy v přírodě a kolektivní ubytování

  • ceny kalkulujeme vždy na základě poptávky,
  • orientační cena pro první stupeň ZŠ je 305 Kč/1 osoba/den a zahrnuje ubytování s celodenní stravou a pitným režimem.

Dopravní dostupnost:
Autobusová zastávka je přímo před naším Penzionem (Ujčov Na Kopečku). Vlakové nádraží je vzdáleno 3 km od Penzionu, v obci Nedvědice. Dopravu od nádraží a zpět na přání zajistíme na tel.: + 420 566 566 630.

Kde nás najdete - Ukázat na mapě>>

 

Zobrazit kalendář akcí