Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice

Nově otevřený Rodinný penzion Jimramovské Pavlovice leží na hranici CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká hornatina, 12 km od obce se nachází Nové Město na Moravě (rodinný penzion Žďárské vrchy). Penzion je velmi vhodný pro ubytování rodin s dětmi, jelikož nabízí vybavení jako jídelní stoličky, dětské postýlky, vaničku, dětský koutek (rodinné pobyty Vysočina). V případě hezkého počasí mohou děti využít venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm (ubytování penzion s dětským hřištěm Vysočina). Na dvoře naleznete nový zahradní nábytek, ohniště s grilem, pingpongový stůl, týpí a ruské kuželky. Parkování je zajištěno v uzavřeném dvoře, počet míst není omezen (penzion s parkovištěm Žďárské vrchy).

Vybavení:

  • v přízemí nabízíme jeden manželský apartmán s vlastním sociálním zařízení a dva čtyřlůžkové pokoje se společnou opravdu prostornou koupelnou
  • v prvním patře můžeme nabídnout totéž
  • každé patro je vybaveno vlastní kuchyní, koupelnou, oddělenými toalety, prádelnou, jídelnou - společenskou místností s herničkou pro děti

Stravování: Stravování si můžete zajistit sami v nových kuchyních, také nabízíme službu dovozu jídla, anebo můžete navštívit restauraci v 3km vzdáleném Jimramově, kde mají skvělou zahradu s trampolínou, skluzavkou a pískovištěm.
Vytápění: Celý objekt disponuje čtyřmi bojlery, takže o teplou vodu je postaráno. Vytápění je řešeno vlastní kotelnou a kotlem na dřevo.  

Volnočasové aktivity
Náš rodinný penzion Jimramovské Pavlovice nabízí široké vyžití pro celou vaši rodinu. Pro ty nejmenší je připřaven vnitřní i venkovní dětský koutek. Děti se tak mohou zabavit, ikdyž je venku nevlídno, nebo trávíte společné chvíle v jídelně. Venkovní dětský koutek pak nabízí klouzačku, pískoviště, prolézačku. Dospěláci si pak mohou zahrát míčové hry, pingpong či ruské kuželky.
Okolí přímo vybízí pro cyklistiku, túry či procházky po krásném okolí Źďárských vrších. V zimě je tato lokalita pak vyhledávanou turistickou oblastí pro zimní sporty všeho druhu. 

Zobrazit kalendář akcí