Solná jeskyně

V naší solné jeskyni panuje unikátní a nenapodobitelné klima, vyznačující se svou bakteriologickou čistotou, ideální teplotou a vlhkostí, díky soli z Pákistánu a Mrtvého moře.

Vzduch je přesycen sloučeninami jódu, hořčíku, vápníku, železa, draslíku, sodíku, bromu a selenu, které jsou nevyhnutelnými složkami pro správnou činnost lidského organismu.Stěny naší solné jeskyně jsou prosvětlené, díky čemuž se solné panely nahřejí (stejně jako u solné lampy) – tzv. „double effect“. Stejně jako stěny je vyhřívaná i podlaha jeskyně, čímž se zvyšuje atmosférický obsah soli. Jedna procedura v jeskyni se podle pozorování vyrovná několika dnům pobytu u moře. Po pravidelných procedurách můžete již v průběhu jednoho týdne pocítit výrazné změny na svém organismu.

Jeskyně je díky příjemnému klimatu a klidné hudební reprodukci vhodným místem relaxace a duševní regenerace.

Děti si mohou hrát se solí a s hračkami, které jsou k dispozici uvnitř. Se souhlasem obsluhy je možno brát dovnitř i své hračky. V prostoru jeskyně jsou deky a pro děti podložky na sezení. Jeskyně je vytápěna od podlahy, takže nehrozí prochladnutí. Teplota se pohybuje mezi 19-22°C.

 

Zobrazit kalendář akcí