Statek Kotlan

Statek Kotlan se nachází v obci Hodonín u Kunštátu, v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, na pomezí Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. V prostředí útulného podkrovního domu s přívětivou atmosférou naleznete klid a pohodu. Stavení sestává ze 2 budov. Hlavní budova (chalupa) slouží k ubytování, zde jsou 2 podlaží - v každém patře je vlastní kuchyň, sociální zařízení a ubytovací kapacity.

  • Přízemí - zde se nachází plně vybavená kuchyně (indukční sklokeramická deska, vestavěná myčka a trouba, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, varná konvice, el. kráječ), jídelní stůl a 2-lůžková ložnice (dvoulůžko) s TV a možností dětské postýlky.
  • Patro - zde nachází druhá kuchyně, jídelní stůl, obývací pokoj: sedací souprava a celkem 4 ložnice: 2x 2-lůžková (dvoulůžka), 1x 4-lůžková (dvoulůžko a palanda) a 1x 3-lůžková (dvoulůžko a jednolůžko) s možností 2 přistýlek získaných rozložením pohovky. K dispozici další 2 přistýlky, které jsou libovolně přemístitelné (matrace).
  • Společenská místnost: el. šipky a stolní fotbal. Sociální zařízení zahrnuje celkem 3x koupelnu (2x koupelna s rohovou vanou a sprchou, 1x koupelna se sprchovým koutem) a 4x WC, k dispozici pračka. Vytápění je zajištěno automatickým plynovým kotlem s rozvodem tepla do radiátorů nebo kotlem na dřevo s rozvodem tepla do radiátorů.

U chalupy je uzavřený dvůr a navazující samostatná budova, která se využívá jako letní společenská místnost s posezením a kuchyňkou (tato místnost je bez vytápění), dále prostorný oplocený pozemek: nadzemní kruhový bazén (průměr 3,6 m, hloubka 0,9 m), venkovní stolní tenis ohniště, zahradní nábytek, houpací síť, travnaté hřiště a hry (petanque, badminton). Pro děti houpačka a pískoviště.
Parkování možné přímo u objektu. Klienti mají zajištěno soukromí v celém areálu (budovy i pozemek), objekt je pronajímán výhradně jako celek jedné skupině klientů bez přítomnosti majitele nebo správce. Ve vzdálenosti 50 m od objektu se nachází víceúčelové hřiště s umělým trávníkem vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal či basketbal, v případě zájmu možno toto hřiště pronajmout na místě za 100 Kč/hodina.

Ceník:
http://www.rekreacni-chalupa.cz/cenik/

Ubytování - celoročně, chalupa 7+2 s 13 lůžky a 5 přistýlkami​.

Více zde: http://www.rekreacni-chalupa.cz/o-nas/

Zobrazit kalendář akcí