Rodinný dům v Bohuňově

Nově postavený a dobře zařízený dům se nachází na okraji malé obce Bohuňov (624 m n. m.) v klidném a malebném koutě Vysočiny, 6 km od Bytřice nad Pernštejnem a 12 km od Nového Města na Moravě.
Rodinný dům nabízí ubytování pro 9 osob v celkem 3 pokojích.

Ložnice a pokoje v přízemí se nachází 1 ložnice se 2 lůžky a přilehlá koupelna s WC, obývací pokoj, kuchyně se spíží, samostatné WC, vstupní hala, z níž vede schodiště do 1. patra, zde je zákoutí s posezením, koupelna s WC a dva pokoje 1 x 3 lůžka a 1 x 4 lůžka, z jednoho z nich vedou dveře na lodžii.
Sociální zařízení v přízemí se nachází samostatné WC s umyvadlem, dále koupelna s WC, vanou, pračkou a sušičkou. V 1. patře je koupelna s WC a sprchovým koutem.
Vytápění - dům je vytápěn plynovým topením.
Doprava, parkování objekt je dobře dostupný autem, dostatečný prostor pro parkování, možnost využití garáže. Autobusová zastávka 200 m, vlaková zastávka Rozsochy 3 km.
Stravovaní v domě je plně vybavená kuchyně, 50 m od domu je obchod. Nejbližší restaurace je na Skalském Dvoře nebo v Bystřici nad Pernštejnem. 150 m od domu je hospoda, kde se ovšem nevaří.
Vybavení RD ložnice jsou vybaveny skříněmi a nočními stolky s lampičkami. Postele jsou včetně lůžkovin a povlečení, poskytujeme také ručníky. Pro malé děti je tu dětská postýlka a židlička. V obývacím pokoji je jídelní kout, sedací souprava, TV se SAT a DVD, rádio. V kuchyni je plynová deska, elektrická a mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem (120 + 30 l), myčka nádobí, rychlovarná konvice a veškeré potřebné nádobí. Pro venkovní posezení je k dispozici plastový nábytek - 9 židlí se stolem, dřevěná lavice se stolem. K odpočinku poslouží 2 plastová lehátka. Grilovat můžete na přenosném grilu na dřevěné uhlí a kamenné desce.
Zahrada je oplocená, zatrávněná, dobře udržovaná, osázená okrasnými keřy a dřevinami. Z kuchyně je vchod na terasu, kde můžete posedět i stolovat, další posezení s možností grilování je za domem. K domu patří samostatná garáž s možností parkování a uložení kol a lyží, atd.
 
Turisté se zde domluví německy a rusky.
 
Výlety, atrakce, zábava: Cca 300 m od domu se nachází fotbalové hřiště (trávník) a asfaltové sportoviště pro tenis a nohejbal, vše je volně přístupné. Ve vedlejší vesnici (Janovičky) je stáj s koňmi, po dohodě s majitelem je možno se povozit. V blízkosti vesnice se nachází Skalský a Domanínský rybník. První je vzdálený přibližně 1 km, druhý cca 1,5 km. Oba rybníky jsou vhodné jak pro koupání, tak pro rybaření, existuje zde také možnost zapůjčení loděk. U Domanínského rybníka je v letní sezóně otevřeno občerstvení. Další možností koupání je koupaliště v Bystřici nad Pernštejnem. Pěšky můžete vyrazit shlédnout románský kostelík ve Vítochově nebo vyšplhat na rozhlednu v Karasíně. V okolních lesích je velké množství cyklotras, které vedou i vesnicí. Roste zde hodně hub, takže houbaři se rozhodně nudit nebudou). V zimní sezóně je tu téměř každý rok dostatek sněhu na zimní sporty - běh na lyžích. V dostupnosti jsou také sjezdovky (Karasín, Dalečín, Nový Jimramov, Nové Město na Moravě). Můžete pořádat výlety do okolních měst, na hrad Pernštejn, zříceninu Zubštejn, Vírskou přehradu, westernové městečko Šiklův Mlýn, strašidelný zámek v Dolní Rožínce, Moravský kras.

Zobrazit kalendář akcí